ADSOLUTIONS - Advertising Solutions

Nasza Agencja marketingu internetowego Adsolutions działa nieprzerwanie od 2006 roku. Jest wypadkową doświadczeń wielu ludzi, którzy ją tworzą. Na zespół pracowników składają się osoby w różnym wieku, o rozmaitym wykształceniu, od technicznych kierunków po humanistyczne. Łączy nas jednak pasja do marketingu internetowego, który jest silnikiem wielu przedsiębiorstw. Adsolutions jest Certyfikowaną Agencją Google Partners, dlatego każdy z nas na bieżąco przechodzi szkolenia i zdaje regularnie egzaminy, które stanowią potwierdzenie naszych kompetencji. Dla Ciebie najważniejsze są jednak nie certyfikaty, a grono zadowolonych firm, z którymi współpracujemy.

Nie jesteśmy największą agencją marketingu internetowego, nie mamy sztabu pracowników Call Center, który proponuje dodatkowe usługi abonamentowe czy pakiety dedykowane dla każdego. Jesteśmy zgranym kilkuosobowym zespołem specjalistów, który oferuje usługi szyte na miarę, Twoją miarę.

Działalność naszej agencji skupiona jest na marketingu internetowym (pozycjonowanie, kampanie Google Ads -  Adwords, Facebook Ads i inne). Posiadamy również bogate doświadczenie w zakresie tworzenia stron internetowych, co stanowi dopełnienie naszej oferty, która zmienia się wraz z zapotrzebowaniem rynku oraz rozwojem samej branży. Certyfikowani specjaliści zatrudniani w Agencji wyszukują nowinek, testują innowacyjne rozwiązania po to, by Twoja firma była zawsze o krok przed konkurencją.
Agencja mieści się w nowym budynku w Wilkowicach koło Bielska – Białej

Katarzyna

Marketing Strategist

+48 696 003 001

Zespół

Ania

Graphic designer Front end developer

48 338 625 265

Bożena

Księgowość

+48 338 625 265

Dominik

Specjalista SEM

+48 696 601 603

Artur

Programista, Specjalista SEO

+48 338 625 265

Tomek

Front end developer, Specjalista SEO

+48 338 625 265

Piotr

CEO

+48 696 625 265

Certyfikaty

Nie współpracuj z byle kim. Powiedz „sprawdzam” i zobacz, jakie certyfikaty zdobyliśmy, żeby móc pracować właśnie dla Ciebie:

Technologie

Dobieramy odpowiednie narzędzia do osiągnięcia sukcesu dla Twojego biznesu. Stawiamy na funkcjonalne, sprawdzone technologie.

Pracujemy dla

małych, średnich i dużych firm z Polski i zagranicy. Mamy rozwiązania właśnie dla Ciebie, niezależnie jakie przedsiębiorstwo prowadzisz.

Kariera

Agencja marketingowa  Adsolutions to przede wszystkim ludzie, dlatego tutaj o zespół pracowników dba się świadomie. Sprawdź czy szukamy właśnie Ciebie lub aplikuj spontanicznie!

Więcej