Google Adwords w sieci wyszukiwań

Kampania Adwords - Google Ads w sieci wyszukiwań to natychmiastowa widoczność Twojej strony w najpopularniejszej wyszukiwarce Google. Jest to idealne rozwiązanie dla nowopowstałych stron internetowych, które czekają na wynik pracy pozycjonerów oraz świetne narzędzie do weryfikacji skuteczności fraz, a także metoda reklamowania firm z branż sezonowych. Jeśli wprowadzasz nowy produkt lub usługę, jeśli często zmieniasz ofertę to kampania Google Adwords jest właśnie dla Ciebie. 

Dodano: 28 Grudzień 2017
Tagi: Adwords
Więcej

Reklama w sieci partnerskiej

Kampania w sieci partnerskiej to reklama graficzna, video lub tekstowa na stronach powiązanych tematycznie z Twoją ofertą. Jest to przede wszystkim sposób przyciągnięcia uwagi klientów na wcześniejszym etapie zakupu. Pozwala na nawiązanie kontaktu z klientami oraz na zwiększenie świadomości marki. Prowadzimy skuteczne kampanie wizerunkowe, które kierowane są kontekstowo, na miejsca docelowe, tematy czy konkretnych odbiorców. Na Sieć Partnerską składają się ponad dwa miliony witryn, dzięki czemu można dotrzeć do 90% internautów na całym świecie.

Dodano: 28 Grudzień 2017
Więcej

Google Shopping - reklama produktowa dla sklepów internetowych

Promocja sklepów internetowych w sieci jest jednym z trudniejszych wyzwań dla marketingowców.  Z pomocą przychodzi rozwiązanie od Google – Merchant Center, inaczej Google Shopping. To usługa, która pozwala w sposób obrazkowy promować produkty sklepu online. Google Shopping wyświetla się nad reklamami Adwords oraz nad wynikami naturalnymi. Składa się ze zdjęcia produktu, nazwy, ceny i adresu internetowego sklepu. Dlatego tak ważne jest, aby zdjęcie zachęcało do zakupu a cena była konkurencyjna.

Dodano: 28 Grudzień 2017
Więcej

Remarketing

Remarketing to narzędzie, które pozwala wyświetlać reklamę wszystkim tym użytkownikom, którzy w wyniku innych działań promocyjnych trafili na Twoją stronę, ale nie dokonali zakupu, nie wypełnili formularza czy nie wykonali innej pożądanej czynności. Dzięki remarketingowi przypominasz internaucie o swojej ofercie w momencie, gdy przegląda inne strony www.  Remarketing pozwala utrwalić wizerunek Twojej marki oraz zwiększa szanse wyboru Twojej oferty.

Dodano: 28 Grudzień 2017
Więcej

Reklamy Mobilne

Wyniki Mobile

Dodano: 28 Grudzień 2017
Tagi: Adwords
Więcej

Reklama nad konkurencją

Reklama nad konkurencją to rozwiązanie dedykowane dla firm wchodzących na rynek, w momencie, gdy inne firmy z branży są już rozpoznawalne. Jeśli Twoja oferta jest atrakcyjna skorzystaj z popularności swoich konkurentów i bądź alternatywą! Twoja firma jest na rynku od lat, ale wciąż musisz walczyć o klienta z innymi poważnymi graczami? Z pomocą przychodzi nasza agencja, która przeanalizuje działania konkurencji i poprowadzi kampanię reklamową Twojej strony nad stronami konkurentów w wynikach naturalnych.

Dodano: 28 Grudzień 2017
Tagi: Adwords
Więcej