Wiesz już czym się zajmujemy,

teraz sprawdź jakie warunki proponujemy

 

Agencja marketingowa  Adsolutions to przede wszystkim ludzie, dlatego tutaj o zespół pracowników dba się świadomie.

Pracownicy agencji zatrudniani są na podstawie umowy o pracę, zespół pracuje w stałych godzinach od poniedziałku do piątku. Biura są kameralne, maksymalnie trzyosobowe, nie pracujemy w tzw. open space'ach. Dostępna dla wszystkich jest w pełni wyposażona kuchnia, z której pracownicy korzystają wtedy, gdy zgłodnieją, chcą odpocząć od komputera czy porozmawiać, a nie w sztywno wyznaczonym czasie na przerwę. W firmie panuje zdrowa atmosfera, każdy z pracowników wie, za co jest odpowiedzialny, ale równocześnie może liczyć na pomoc całej załogi. Wiele zadań wymaga pracy zespołowej, dlatego stawiamy na ludzi kontaktowych, odnajdujących się grupie. Zatrudniamy ludzi w różnym wieku, z różnym bagażem doświadczeń, decydująca jest rozmowa kwalifikacyjna i wywiązanie się z zadań postawionych przed kandydatem/kandydatką. Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana pracą z nami - sprawdź aktualne oferty pracy lub aplikuj spontanicznie.

Stażysta/Stażystka

Nie wiesz jak zacząć swoją ścieżkę kariery? Wszyscy wymagają min. 5-letniego doświadczenia, a Ty dopiero zaczynasz stawiać pierwsze kroki. A może jesteś pewien swoich umiejętności, tylko brakuje Ci ich potwierdzenia? Sprawdź się w Adsolutions!

Jesteśmy otwarci na współpracę z zapaleńcami niezależnie czy jesteś młodym studentem czy po prostu samoukiem. Jeśli widzisz się w branży, w której działamy – napisz do nas. Jeśli zajmujesz się grafiką, programowaniem, pozycjonowaniem, copywritingiem czy social mediami możesz aplikować do nas na staż. Frazę „zajmujesz się” możesz zamienić na „chcę się zajmować”, a po odbytym u nas stażu na „jestem specjalistą”. Jesteśmy elastyczni, jeśli chodzi o wymiar czasu pracy i formę zatrudnienia.

Firma oferuje umowę (do ustalenia jaką), niezbędne narzędzia pracy, wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, możliwość rozwoju zawodowego, zdobycie udokumentowanego doświadczenia, wsparcie specjalistów. Staż nie będzie polegać na parzeniu kawy i robieniu porządków w dokumentach.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz z kilkoma zdaniami na swój temat lub ) drogą elektroniczną na adres: praca@adsolutions.pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać: Staż 03/2018. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

Web Developer

Z racji mnożących się projektów, poszukujemy Web Developera, który sprosta naszym wymaganiom. Czy to właśnie Ty wzmocnisz nasz zespół? Sprawdź wymagania i aplikuj!

Wymagania:

 • doświadczenie jako PHP programista,
 • znajomość JavaScript, HTML, CSS,
 • znajomość MySQL w stopniu podstawowym,
 • znajomość języka angielskiego mile widziana,
 • zainteresowanie nowymi technologiami oraz branżą nowych mediów,
 • umiejętność pracy zespołowej, analitycznego myślenia oraz planowania własnej pracy,
 • dokładność i komunikatywność,
 • zaangażowanie w wykonywaną pracę i odpowiedzialność za powierzone zadania.

Dodatkowe atuty:

 • znajomość Drupal ver 7 / ver 8,
 • znajomość Laravel,
 • znajomość zagadań związanych z SEO ,
 • znajomość innych systemów CMS (WP, Joomla).

Firma oferuje umowę o pracę, niezbędne narzędzia pracy, solidne wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego, dużą samodzielność w działaniu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz z kilkoma zdaniami na swój temat) drogą elektroniczną na adres: praca@adsolutions.pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać: Web Developer 03/2018. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). 

Specjalista/tka ds. Sprzedaży

Lubisz pracę z ludźmi? Znasz się na marketingu internetowym lub szybko się uczysz? Poszukujemy osoby odpowiedzialnej m.in. za pozyskiwanie klientów. Jeśli jesteś otwarty/a na ludzi, a branża w której pracujemy nie jest dla Ciebie czarną magią – sprawdź ofertę pracy i śmiało aplikuj!

Opis stanowiska:

 • realizowanie strategii rozwojowej firmy poprzez pozyskiwanie nowych klientów, inicjowanie kontraktów sprzedażowych,
 • przygotowywanie ofert,
 • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
 • dbanie o wizerunek firmy oraz zapewnienie wysokiej jakości usług,
 • analiza rynku pod kątem poszukiwania nowych klientów oraz modyfikacja i dostosowywanie oferty do bieżącej sytuacji na rynku.

Wymagania:

 • doświadczenie w sprzedaży usług i produktów informatycznych – mile widziane,
 • prawo jazdy kat.B – konieczne,
 • wysoka kultura osobista oraz umiejętności w zakresie komunikacji interpersonalnej,
 • kreatywność, odpowiedzialność oraz motywację do pracy,
 • dobra organizacja pracy,
 • znajomość pakietu MS Office/Open Office.

Firma oferuje umowę o pracę, niezbędne narzędzia pracy, wynagrodzenie w postaci podstawy + prowizje, możliwość rozwoju zawodowego, dużą samodzielność w działaniu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz z kilkoma zdaniami na swój temat) drogą elektroniczną na adres: praca@adsolutions.pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać: Marketing 02/2018. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).