Czy każda firma potrzebuje fanpage?

Popularne stwierdzenie - „nie ma Cię na Facebooku, więc nie istniejesz” weszło w pamięć wielu Polaków, w tym także właścicieli firm, jednoosobowych przedsiębiorstw czy punktów sprzedaży. Biorąc pod uwagę to z czym muszą się oni zmierzyć na początku swojej biznesowej drogi, założenie fanpage na Facebooku wydaje się być banalnie proste no i oczywiście darmowe.

Dodano: 03 Lipiec 2019
Więcej

Skąd brać zdjęcia i pliki graficzne.

Często klienci pytają nas o zdjęcia. Zazwyczaj zadajemy pytanie...a macie swoje?

Najbardziej wartościowymi zdjęciami są te wykonane przez fotografa na konkretne potrzeby firmy. Profesjonalna sesja produktowa, czy sesja członków firmowego zespołu podnosi znacznie renomę marki. W końcu żyjemy w erze obrazkowej.

 

Dodano: 19 Czerwiec 2019
Więcej

Duże, żółte i metalowe – tworzenie stron www i ich pozycjonowanie

Jakoś tak się stało, że ostatnimi czasy stworzyliśmy sporo stron internetowych, chociaż wcale się w tym nie specjalizujemy. Zdecydowanie naszym konikiem jest marketing internetowy, kampanie SEO i SEM. Jednak kiedy mamy polecić firmę, która wykona stronę www naszemu Klientowi, wolimy sami zakasać rękawy i zrobić to po prostu dobrze.

Dodano: 08 Maj 2019
Więcej

Brakujący element strony internetowej

Masz biznes, przynosi on zyski, ale przede wszystkim satysfakcje. Zarządzasz zgranym zespołem. Siedziba firmy to Wasz drugi dom. Klienci Was doceniają, wracają, polecają dalej. Wszystko działa, ale coś nie pasuje, czegoś brakuje. Tylko czego?

Dodano: 10 Grudzień 2018
Więcej

Przewodnik SEO – Część 1 - Podstawy

Część ta poświęcona jest podstawowym informacjom na temat SEO.

Dodano: 16 Listopad 2018
Więcej

A tak w ogóle… to potrzebujemy logo

Oczywiście! Logo jest najprostszą formą identyfikacji firmy i nic w tym dziwnego.

Dodano: 19 Październik 2018
Więcej

AMP, PWA i takie tam...

Jakiś czas temu skontaktowała się z nami klientka, dla której świadczymy usługi marketingu internetowego, z informacją, że chce wdrożyć nową stronę. Taka wiadomość zawsze nas cieszy, bo nie ma nic gorszego od stania w miejscu ze stroną, której czasy świetności nieodwracalnie minęły.

Dodano: 19 Październik 2018
Więcej