Copywriting - kiedy zdecydować się na profesjonalistę?

           

Jseetś w satine perczyatć ten tkset, mmio że pzoa pewzsrią i osinttą leirtą kgżaedo swłoa, pztłaosoe są knpetmoie ptsponanwziare?

Dodano: 22 Sierpień 2019
Więcej

Mapa do zadań specjalnych

 

Gdzie kupić? Takie pytanie zadaje sobie wielu z nas, szukając określonego produktu. Decydując się już na konkretnego producenta, trzeba zdecydować się, u którego dystrybutora dany produkt kupić.
W przypadku okien i drzwi lokalizacja punktu sprzedaży ma zazwyczaj decydujące znaczenie.

Dodano: 13 Sierpień 2019
Więcej

Czy każda firma potrzebuje fanpage?

Popularne stwierdzenie - „nie ma Cię na Facebooku, więc nie istniejesz” weszło w pamięć wielu Polaków, w tym także właścicieli firm, jednoosobowych przedsiębiorstw czy punktów sprzedaży. Biorąc pod uwagę to z czym muszą się oni zmierzyć na początku swojej biznesowej drogi, założenie fanpage na Facebooku wydaje się być banalnie proste no i oczywiście darmowe.

Dodano: 03 Lipiec 2019
Więcej

Skąd brać zdjęcia i pliki graficzne.

Często klienci pytają nas o zdjęcia. Zazwyczaj zadajemy pytanie...a macie swoje?

Najbardziej wartościowymi zdjęciami są te wykonane przez fotografa na konkretne potrzeby firmy. Profesjonalna sesja produktowa, czy sesja członków firmowego zespołu podnosi znacznie renomę marki. W końcu żyjemy w erze obrazkowej.

 

Dodano: 19 Czerwiec 2019
Więcej

Duże, żółte i metalowe – tworzenie stron www i ich pozycjonowanie

Jakoś tak się stało, że ostatnimi czasy stworzyliśmy sporo stron internetowych, chociaż wcale się w tym nie specjalizujemy. Zdecydowanie naszym konikiem jest marketing internetowy, kampanie SEO i SEM. Jednak kiedy mamy polecić firmę, która wykona stronę www naszemu Klientowi, wolimy sami zakasać rękawy i zrobić to po prostu dobrze.

Dodano: 08 Maj 2019
Więcej

Brakujący element strony internetowej

Masz biznes, przynosi on zyski, ale przede wszystkim satysfakcje. Zarządzasz zgranym zespołem. Siedziba firmy to Wasz drugi dom. Klienci Was doceniają, wracają, polecają dalej. Wszystko działa, ale coś nie pasuje, czegoś brakuje. Tylko czego?

Dodano: 10 Grudzień 2018
Więcej

Przewodnik SEO – Część 1 - Podstawy

Część ta poświęcona jest podstawowym informacjom na temat SEO.

Dodano: 16 Listopad 2018
Więcej