Przewodnik SEO – Część 1 - Podstawy

Część ta poświęcona jest podstawowym informacjom na temat SEO.

Dodano: 16 Listopad 2018
Więcej

A tak w ogóle… to potrzebujemy logo

Oczywiście! Logo jest najprostszą formą identyfikacji firmy i nic w tym dziwnego.

Dodano: 19 Październik 2018
Więcej

AMP, PWA i takie tam...

Jakiś czas temu skontaktowała się z nami klientka, dla której świadczymy usługi marketingu internetowego, z informacją, że chce wdrożyć nową stronę. Taka wiadomość zawsze nas cieszy, bo nie ma nic gorszego od stania w miejscu ze stroną, której czasy świetności nieodwracalnie minęły.

Dodano: 19 Październik 2018
Więcej

Tworzenie stron internetowych – czy to zawsze musi być droga przez mękę?

Uwielbiamy czytać case study, takie wymuskane, z pięknymi ilustracjami, wykresami w górę... a gdyby tak obnażyć całą prawdę i pokazać jak strona rodzi się w bólach? Prace rozwlekają się w czasie, pomyłki gonią pomyłki, w grafikach panuje chaos, a treści ciągle brakuje mimo rozpisanej struktury strony wiele miesięcy wcześniej.

Dodano: 10 Wrzesień 2018
Więcej

Dlaczego warto przenieść stronę internetową z protokołu HTTP na HTTPS?

Istnieje wiele powodów, dla których warto przenieść swoją stronę na protokół HTTPS. Między innymi protokół ten poprawia bezpieczeństwo oraz możemy się spodziewać wzrostu w pozycjach rankingu Google, co pozwoli na generowanie większego ruchu na stronie i związanego z tym potencjalnego wzrostu liczby klientów.

Dodano: 23 Sierpień 2018
Więcej

Jak wybrać frazy do pozycjonowania?

Inspiracją do tego tekstu są maile z ofertami na pozycjonowanie stron naszych klientów, które otrzymali od firm pozycjonujących strony.

Dodano: 09 Lipiec 2018
Więcej

Dobre praktyki programistyczne cz. 2 – nazewnictwo

Ile razy czytaliśmy kod napisany przez kogoś innego i próbowaliśmy przez cały dzień zrozumieć, co autor miał na myśli? Każdy programista chyba raz w życiu miał taką sytuację. Odpowiednie nazywanie funkcji, zmiennych czy klas ma bardzo ważne znaczenie i jest niezależne od języka programistycznego, w którym piszemy. Robert C.

Dodano: 26 Czerwiec 2018
Więcej