Bozzetti design

Strona internetowa z konfiguratorem produktów

 

Zlecenia wykonania stron internetowych z niestandardowymi rozwiązaniami to dla nas nie problem. Coraz częściej strona, zwłaszcza promująca produkt posiada ciekawe rozwiązania pomagające w jego wizualizacji. Czy jest to widok 3D, czy dobór kolorów każde takie zlecenie jest dla naszego zespołu ciekawym wyzwaniem.

Dla Naszego ostatniego klienta stworzyliśmy serwis przedstawiający kolekcję jego nietuzinkowych, autorskich projektów mebli. Dzięki zaangażowaniu właściciela i dostarczeniu przez niego dobrej jakości materiałów, udało nam się stworzyć projekt strony, który przyciąga uwagę przede wszystkim oryginalnym i ponadczasowym produktem.

produkt


Najważniejszy produkt!

Minimalizm w tym projekcie był motywem przewodnim. Głównym celem było przedstawienie produktów kolekcji. 
Każdy produkt posiada opis oraz zdjęcie, można go udostępnić w sieci, sprawdzić wymiary lub użyć konfiguratora. Karta produktu jest czysta, nie ma niepotrzebnego “ścisku”, za to są wszystkie niezbędne informacje.

 

produkty

 

Konfigurator produktu

Konfigurator produktu pozwala każdemu użytkownikowi strony poczuć się jak projektant mebli, bowiem daje możliwość wyboru koloru poszczególnych elementów produktu. Kiedy użytkownik wybierze kolory, ma możliwość pobrania pliku pdf. Warto “pobawić” się konfiguratorem, zapisać wybrane opcje kolorystyczne i porównać je między sobą nim dokona się ostatecznego wyboru.

 

konfigurator

 

Wersje językowe
Strona wykonana została w 3 wersjach językowych, ze względu na to, że klient wystawia swoje unikatowe produkty na targach odbywających się w całej Europie. Pracując w systemie CMS Drupal, jesteśmy w stanie,  w tak przygotowanym projekcie, dołożyć praktycznie nieograniczoną ilość wersji językowych.

 

Strefa architekta

strefa architekta

Na osobną uwagę zasługuje Strefa architekta - miejsce stworzone dla projektantów wnętrz, gdzie znajduje się biblioteka 3D i pozostałych materiałów. Modele 3D proponowanych mebli wykorzystywane przy wizualizacjach są dostępne po zalogowaniu się. 

 

Szybkość działania

Jak wiecie, największą uwagę przywiązujemy do optymalizacji naszych serwisów. Dlaczego? Naszą główną działalnością jest pozycjonowanie stron oraz prowadzenie kampanii Google Ads. Marketing internetowy nie wybacza błędów przy tworzeniu serwisu, dlatego optymalizacja strony jest dla nas sprawą priorytetową. 

optymalizacja

A jak Tobie podoba się nasza nowa realizacja? Zobacz stronę bozzettidesign.com i przekonaj się sam.