Wiesz już czym się zajmujemy,

teraz sprawdź jakie warunki proponujemy

Agencja marketingowa  Adsolutions to przede wszystkim ludzie, dlatego tutaj o zespół pracowników dba się świadomie.

Pracownicy agencji zatrudniani są na podstawie umowy o pracę, zespół pracuje w stałych godzinach od poniedziałku do piątku. Biura są kameralne, maksymalnie trzyosobowe, nie pracujemy w tzw. open space'ach. Dostępna dla wszystkich jest w pełni wyposażona kuchnia, z której pracownicy korzystają wtedy, gdy zgłodnieją, chcą odpocząć od komputera czy porozmawiać, a nie w sztywno wyznaczonym czasie na przerwę. W firmie panuje zdrowa atmosfera, każdy z pracowników wie, za co jest odpowiedzialny, ale równocześnie może liczyć na pomoc całej załogi. Wiele zadań wymaga pracy zespołowej, dlatego stawiamy na ludzi kontaktowych, odnajdujących się grupie. Zatrudniamy ludzi w różnym wieku, z różnym bagażem doświadczeń, decydująca jest rozmowa kwalifikacyjna i wywiązanie się z zadań postawionych przed kandydatem/kandydatką. Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana pracą z nami - sprawdź aktualne oferty pracy lub aplikuj spontanicznie.

Specjalista SEO

Wymagania:

  • Znajomość: Ahrefs, Senuto, SEO Quake, Screaming Frog, Google Analytics, Google Search Console, Excel
  • Podstawowa znajomość HTML, CSS
  • Znajomość zagadnień z zakresu optymalizacji stron Internetowych
  • Dokładność i komunikatywność,
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę i odpowiedzialność za powierzone zadania.
  • Umiejętność pracy zespołowej, analitycznego myślenia oraz planowania własnej pracy,
  • Chęć rozwoju w kierunku marketingu w wyszukiwarce Google

Mile widziane:

  • Znajomość CMS: Drupal, Wordpress, Joomla
  • Znajomość podstawowych skryptów eCommerce (Woo, Presta, SaaS)

Obowiązki:

  • Raportowanie postępów prac
  • Konfiguracja narzędzi analitycznych na stronach klientów
  • Tworzenie i realizacja strategii linkbuildingowych
  • Optymalizacja stron klientów
  • Przygotowywanie content planów, briefów
  • Analiza słów kluczowych

Firma oferuje:

  •   umowę o pracę,
  • wynagrodzenie (podstawa + prowizje)
  • ciekawe i duże projekty,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • pracę stacjonarną w biurze (w Wilkowicach, szybki dojazd do Bielska-Białej i miejscowości ościennych)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz z kilkoma zdaniami na swój temat lub ) drogą elektroniczną na adres: praca@adsolutions.pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać: Specjalista SEO 11/2021. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

Web Developer

Z racji mnożących się projektów, poszukujemy Web Developera, który sprosta naszym wymaganiom. Czy to właśnie Ty wzmocnisz nasz zespół? Sprawdź wymagania i aplikuj!

Wymagania:

  • znajomość HTML, CSS, JS,
  • znajomość języka angielskiego mile widziana,
  • dokładność i komunikatywność,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę i odpowiedzialność za powierzone zadania.
  • umiejętność pracy zespołowej, analitycznego myślenia oraz planowania własnej pracy,

Dodatkowe atuty:

  • znajomość systemów CMS Drupal, WP, Joomla
  • znajomość PHP w stopniu podstawowym,
  • znajomość MySQL w stopniu podstawowym,
  • znajomość GIT w stopniu podstawowym,
  • zainteresowanie nowymi technologiami oraz branżą nowych mediów

  • umowę o pracę,
  • solidne wynagrodzenie,
  • dużą samodzielność w działaniu

Firma oferuje umowę o pracę, niezbędne narzędzia pracy, solidne wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego, dużą samodzielność w działaniu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz z kilkoma zdaniami na swój temat) drogą elektroniczną na adres: praca@adsolutions.pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać: Web Developer 11/2021. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Specjalista/ka ds. Sprzedaży

Lubisz pracę z ludźmi? Znasz się na marketingu internetowym lub szybko się uczysz? Poszukujemy osoby odpowiedzialnej m.in. za pozyskiwanie klientów. Jeśli jesteś otwarty/a na ludzi, a branża w której pracujemy nie jest dla Ciebie czarną magią – sprawdź ofertę pracy i śmiało aplikuj!

Opis stanowiska:

  • realizowanie strategii rozwojowej firmy poprzez pozyskiwanie nowych klientów, inicjowanie kontraktów sprzedażowych,
  • przygotowywanie ofert,
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
  • dbanie o wizerunek firmy oraz zapewnienie wysokiej jakości usług,
  • analiza rynku pod kątem poszukiwania nowych klientów oraz modyfikacja i dostosowywanie oferty do bieżącej sytuacji na rynku.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży usług i produktów informatycznych – mile widziane,
  • prawo jazdy kat.B – konieczne,
  • wysoka kultura osobista oraz umiejętności w zakresie komunikacji interpersonalnej,
  • kreatywność, odpowiedzialność oraz motywację do pracy,
  • dobra organizacja pracy,
  • znajomość pakietu MS Office/Open Office.

Firma oferuje umowę o pracę, niezbędne narzędzia pracy, wynagrodzenie w postaci podstawy + prowizje, możliwość rozwoju zawodowego, dużą samodzielność w działaniu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz z kilkoma zdaniami na swój temat) drogą elektroniczną na adres: praca@adsolutions.pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać: Marketing 02/2018. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.