Duże, żółte i metalowe – tworzenie stron www i ich pozycjonowanie

Jakoś tak się stało, że ostatnimi czasy stworzyliśmy sporo stron internetowych, chociaż wcale się w tym nie specjalizujemy. Zdecydowanie naszym konikiem jest marketing internetowy, kampanie SEO i SEM. Jednak kiedy mamy polecić firmę, która wykona stronę www naszemu Klientowi, wolimy sami zakasać rękawy i zrobić to po prostu dobrze.

Dodano: 08 Maj 2019
Więcej

Brakujący element strony internetowej

Masz biznes, przynosi on zyski, ale przede wszystkim satysfakcje. Zarządzasz zgranym zespołem. Siedziba firmy to Wasz drugi dom. Klienci Was doceniają, wracają, polecają dalej. Wszystko działa, ale coś nie pasuje, czegoś brakuje. Tylko czego?

Dodano: 10 Grudzień 2018
Więcej

Przewodnik SEO – Część 1 - Podstawy

Część ta poświęcona jest podstawowym informacjom na temat SEO.

Dodano: 16 Listopad 2018
Więcej

A tak w ogóle… to potrzebujemy logo

Oczywiście! Logo jest najprostszą formą identyfikacji firmy i nic w tym dziwnego.

Dodano: 19 Październik 2018
Więcej

AMP, PWA i takie tam...

Jakiś czas temu skontaktowała się z nami klientka, dla której świadczymy usługi marketingu internetowego, z informacją, że chce wdrożyć nową stronę. Taka wiadomość zawsze nas cieszy, bo nie ma nic gorszego od stania w miejscu ze stroną, której czasy świetności nieodwracalnie minęły.

Dodano: 19 Październik 2018
Więcej

Tworzenie stron internetowych – czy to zawsze musi być droga przez mękę?

Uwielbiamy czytać case study, takie wymuskane, z pięknymi ilustracjami, wykresami w górę... a gdyby tak obnażyć całą prawdę i pokazać jak strona rodzi się w bólach? Prace rozwlekają się w czasie, pomyłki gonią pomyłki, w grafikach panuje chaos, a treści ciągle brakuje mimo rozpisanej struktury strony wiele miesięcy wcześniej.

Dodano: 10 Wrzesień 2018
Więcej

Dlaczego warto przenieść stronę internetową z protokołu HTTP na HTTPS?

Istnieje wiele powodów, dla których warto przenieść swoją stronę na protokół HTTPS. Między innymi protokół ten poprawia bezpieczeństwo oraz możemy się spodziewać wzrostu w pozycjach rankingu Google, co pozwoli na generowanie większego ruchu na stronie i związanego z tym potencjalnego wzrostu liczby klientów.

Dodano: 23 Sierpień 2018
Więcej