Programowanie i Design

Web Design

W dobie powszechnego Internetu, „user experience” to podstawowy wyznacznik sukcesu serwisu internetowego. Poza jasnym określeniem grupy docelowej swojego produktu, oraz jego funkcjonalnością, potrzeba tworzenia narzędzi, które spełniają standardy oraz są intuicyjne dla klientów naszego klienta to podstawa.

Wszyscy w Adsolutions wywodzimy się z okresu kiedy jedynym dostępem do Sieci był modem, dlatego też kładziemy bardzo duży nacisk na szybkość i lekkość naszych realizacji, zwracając ogromną uwagę w kwestii bezpieczeństwa naszego klienta, oraz jego użytkowników. Ciągły proces śledzenia trendów w design-ie i typografii za oceanem umożliwia zaoferowanie naszym klientom świeżego i unikalnego wyglądu dla swoich produktów, pamiętając również o bardzo ważnej kwestii, jaką jest łatwość w użytkowaniu i intuicyjność.

Dlatego też, skupiamy więcej uwagi na statycznej i zoptymalizowanej grafice z ewentualnym dopełnieniem elementami flash. Nie tworzymy prezentacji multimedialnych a serwisy użytkowe, jest to też związane z problemami napotykanymi przez roboty wyszukiwarek, które po dziś dzień mają duże problemy lub nie są w stanie kompletnie poradzić sobie z indeksacją, śledzeniem linków i treści w animacjach flashowych.

Design w identyfikacji

Jesteśmy do Państwa dyspozycji także pod względem tworzenia elementów marki jak loga, wizytówki czy papier firmowy. Nasze projekty cechuje unikalność, prostota i łatwość w reprodukcji na wielu nośnikach. Wyznajemy zasadę „simplicity is the key” — prostota jest kluczem — i tak staramy się realizować powierzone projekty.

Jest to także naturalne dopełnienie oferty Web Design-u, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Programowanie i narzędzia WWW

Realizujemy projekty oprogramowania na potrzeby WWW od samego pomysłu przez wykonanie po wdrożenie. Używamy własnych autorskich rozwiązań. Całe oprogramowanie tworzone jest tak aby działało na najbardziej rygorystycznych konfiguracjach w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa.

Nasz główny język programowania to PHP, jesteśmy w stanie także zrealizować zamówienia na programy w językach Perl, C i C++. Narzędzia i strony www mogą być wspierane przez najpopularniejsze bazy danych: MySQL i PostgreSQL.

Aplikacje, w tworzeniu których mamy największe doświadczenie to:

  • systemy botów, zdolne do przeszukiwania 1 000 000 stron html na dobę, przy średnim obciążeniu standardowej konfiguracji serwera1,
  • przetwarzanie i ekstrakcja danych z zebranych stron za pomocą prostych technik lub bardziej zaawansowanych wyrażeń regularnych, w tym także przetwarzanie dokumentów XML,
  • automatyczna generacja contentu,
  • pobieranie, przetwarzanie i analiza dużych ilości danych, zebranych z wyników wyszukiwania najpopularniejszych wyszukiwarek,
  • autorskie systemy do zarządzania contentem (CMS), pisane od początku do końca wg. specyfikacji klienta, również w pseudo-trybie „extreme programming”, w którym klient ma dostęp na bieżąco do tworzonej aplikacji,
  • modyfikacje i dostosowywanie popularnych systemów CMS takich jak: Movable Type, Wordpress czy Quick.* do potrzeb klienta.

To tylko część aplikacji, które były przez nas niejednokrotnie tworzone, jeśli są Państwo zainteresowani i chcą przedstawić swój projekt, jesteśmy w stanie bardzo szybko odpowiedzieć z adekwatną wyceną i terminem wykonania.

Zdajemy sobie również sprawę z tego, iż część projektu lub jego całość może być unikalnym pomysłem, dlatego też oferujemy przed przekazaniem szczegółów podpisanie Umowy o Zachowaniu Poufności (NDA - Non-disclosure Agreement), chroniące Państwa i nasze interesy odpowiednimi klauzulami. W tym wypadku prosimy od kontakt, prześlemy odpowiedni szablon.

1 – serwer o parametrach nie mniejszych niż: dwu-rdzeniowy Xeon 2.+, 1GB RAM i 1+ dysk SCSI.

Zadaj nam pytanie:

Imię i Nazwisko / Nazwa Firmy:

Treść:

Email zwrotny: