Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie polega na określonych działaniach mających na celu skuteczne wypromowanie witryny w wynikach organicznych wyszukiwarek internetowych jak Google, Onet itd. Są to działania, których wynikiem jest systematyczny wzrost pozycji stron w wynikach pod daną frazą.

Wysokie pozycje wiążą się ze wzrostem wizyt na stronie. Pozycjonowanie stron jest najskuteczniejszą i najtańszą formą reklamy internetowej, użytkownicy wyszukiwarek poszukują konkretnych usług lub produktów. Koszty tej metody promowania witryny nie zwiększają się wraz ze wzrostem liczby odwiedzających.

Na pozycje witryn w wyszukiwarkach, wpływa ponad sto różnych czynników, jednym z głównych jest Link Popularity, czyli ilość linków zewnętrznych prowadzących do pozycjonowanej strony.

Czas potrzebny, aby uzyskać oczekiwany rezultat w organicznych wynikach uwarunkowany jest konkurencyjnością oraz popularnością danej frazy kluczowej. Szacunkowo trwa to od kilku dni nawet do kilku miesięcy, przy bardzo dużej konkurencji.

Pozycjonowanie nie jest jednorazową usługą, polega na stałym monitoringu promowanej witryny. Zaprzestanie pozycjonowania powoduje stopniowy spadek z wysokich pozycji z uwagi na zabiegi witryn konkurencyjnych mających na celu również znalezienie się w czołowych pozycjach. W przypadku witryn istniejących dłuższy czas oraz już zaindeksowanych przez wyszukiwarki, czas efektywnego pozycjonowania może znacząco się skrócić.

Z naszej strony oferujemy Państwu kompleksowe działania pozycjonerskie, analizę konkurencyjnych witryn, doradztwo w wyborze słów kluczowych do pozycjonowania, pozycjonowanie witryny na zadane słowa kluczowe na rynku rodzimym oraz zagranicznym.

Za usługę pozycjonowania nasz Klient nie płaci ani grosza! To samo tyczy się audytu strony, który wykonywany jest za darmo i taki pozostanie przy podpisaniu umowy o współpracy gospodarczej.

Pozycjonujemy efektywnie w nowych wynikach (W wyszukiwarce miejsc)! Czym jest wyszukiwarka miejsc? » kliknij tutaj.

Opłaty pojawią się jedynie w momencie kiedy witryna naszego klienta pojawi się na pierwszej stronie wyników, a i te koszty będą zróżnicowane, nasze standardowe opłaty kształtują się następująco (lista przedstawia pozycje i grupy pozycji oraz procent opłaty danej frazy):

  • 1 – 3 = 100%
  • 4 – 6 = 75%
  • 7 – 10 = 50% (dla wyników zawierających miejsca, 50% stawki jest liczone od 7 do ostatniej pozycji na pierwszej stronie).

Poniżej przykładowe wyniki wyszukiwania (powiększenie po kliknięciu):

Pełny cennik usług pozycjonowania »

Ikona PDF

Pobierz nasz przewodnik po usłudze pozycjonowania wraz z najczęściej zadawanymi pytaniami i cennikiem, pobierz »

W praktyce wygląda to tak, że przez pierwsze kilka tygodni (bądź miesięcy) klient nie płaci nic za pozycjonowanie - wszelkie koszty pokrywamy My.

Nasi Klienci otrzymują comiesięczne raporty ze statystykami omawiającymi szczegółowo stan każdej z promowanych fraz oraz ewentualne prognozy na najbliższe tygodnie. Klienci również otrzymują ważne informacje drogą mailową, w przypadku znacznych zmian w indeksach wyszukiwarek (a takie zdarzają się najwyżej raz do roku) w celu wyjaśnienia ewentualnych wahań w pozycjach.

Zadaj nam pytanie:

Imię i Nazwisko / Nazwa Firmy:

Treść:

Email zwrotny: