Polityka Prywatności

  1. Korzystanie z serwisu Adsolutions.pl jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody oraz akceptację Polityki Prywatności oraz Regulaminu korzystania z serwisu.
  2. Adsolutions s.c. zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego użytkownika odwiedzającego serwis Adsolutions.pl i Adsolutions.com.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności
  3. Adsolutions s.c. nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych, log–ów czy innych informacji o swoich użytkownikach.

Dane z formularzy

  1. Serwis Adsolutions.pl wykorzystuje formularz do zapytań (umieszczony na większości stron) oraz formularz kontaktowy. Formularze te pozwalają na gromadzenie informacji kontaktowych takich jak adres email. Informacje pochodzące z tych formularzy są wykorzystywane do realizacji zamówień lub przesyłania materiałów o naszej firmie.
  2. Informacje kontaktowe klientów są również wykorzystywane do kontaktu z nimi w przypadku potwierdzenia zamówienia lub odpowiedzi na zadane pytania.

Cookies

  1. Żadne obszary serwisu Adsolutions.pl i Adsolutions.com.pl nie wykorzystują plików Cookies.

Gromadzenie i wykorzystywanie informacji o odwiedzających

  1. Adsolutions s.c. na swoich firmowych domenach: adsolutions.pl i adsolutions.com.pl zbiera wybrane informacje o swoich użytkownikach. Zebrane dane to niezbędne minimum do świadczenia usług naszym przyszłym i aktualnym klientom na najwyższym poziomie.
  2. Adres IP wykorzystywany jest w przypadku diagnostyki problemów związanych z zakłóceniami pracy naszego serwera, analizą naruszeń bezpieczeństwa oraz w związku z analizą przesyłanych zapytań (w celu rozróżnienia prawdziwego człowieka od robota spamującego), które nie wymagają np.: testu „captcha”, przy wprowadzaniu danych.