Optymalizacja stron

Prawidłowo wykonane działania optymalizacyjne powinny uwzględniać optymalizacje pod kątem działania wyszukiwarek jak i użytkowników witryn.

Proces Optymalizacji

  • » wysłanie zapytania,
  • » wybór fraz,
  • » przesłanie NDA,
  • » przesłanie audytu i wycena,
  • » podpisanie umowy,
  • » optymalizacja witryny,
  • » pozycjonowanie pod wybrane frazy,
  • » comiesięczne raporty.

Optymalizacja strony - SEO, pod kątem algorytmów wyszukiwarek jest jednym z kluczowych elementów w procesie pozycjonowania, bez której efektywne zwiększenie popularności witryny niejednokrotnie jest niemożliwe. Pominięcie tego elementu jest częstym błędem popełnianym przez firmy oferujące pozycjonowanie stron www, gdyż niejednokroć wiąże się to z koniecznością przebudowy znacznej części witryny. Z naszych doświadczeń wiemy, iż prawidłowo zoptymalizowana strona w znacznym stopniu poprawia pozycje w wynikach organicznych, ułatwia pozycjonowanie i pozwala na konkurowanie na najpopularniejszych słowach kluczowych.

Optymalizacja strony polega na przystosowaniu topologii oraz treści witryny do standardów algorytmów rankingujących wyszukiwarek, przez co uzyskujemy wysokie pozycje w wynikach.

W skład wykonywanej przez naszą firmę optymalizacji wchodzą: hierarchizacja witryny za pomocą meta-tagów, tworzenie ”przyjaznych” adresów URL dla robotów wyszukiwarek, optymalizację budowy i topologii strony internetowej, tworzenie dynamicznie generujących się meta-tagów dla poszczególnych sekcji, analizę oraz nasycenie contentu witryny słowami kluczowymi.

Optymalizacja systematyczna

Z uwagi na wciąż zmieniające się trendy w wyszukiwarkach oraz ciągłą zmianę algorytmów rankingujących, optymalizacja witryn powinna być wykonywana w sposób ciągły. Przy usłudze pozycjonowania nasza firma dokonuje regularnych zmian optymalizacyjnych witryny.

Na bieżąco śledzimy nowe tendencje w optymalizacji oraz ewolucje zachodzące w wyszukiwarkach, dbamy by witryny zawsze były prawidłowo zoptymalizowane, by uzyskiwać najlepsze efekty w wynikach organicznych, pomimo ciągłych zmian.

Optymalizacja pod kątem użytkowników

Oferta skierowana jest przede wszystkim do rozbudowanych serwisów, sklepów internetowych w których przejrzysta budowa i funkcjonalność witryny jest kluczowym elementem.

Nasza firma wykonuje szczegółowe analizy struktury witryny, badamy oraz optymalizujemy drogę klienta od wejścia na stronę aż do dokonania pożądanej czynności (rejestracja, transakcja etc.). Projektujemy topologię oraz interfejs witryny w sposób intuicyjny i przejrzysty dla użytkownika.

Zadaj nam pytanie:

Imię i Nazwisko / Nazwa Firmy:

Treść:

Email zwrotny: